WYBIERZ JĘZYK: Polski English Deutsch
Newsletter

Zapisz Wypisz   

ich akzeptiere regulamin
Aktualności

17-03-2014r. /

Zajawka 1


więcej

05-03-2014 13:53:00r. /

zajawka 2


więcej

Opis kategorii
Uchylne EKO - Ekonomiczne Przejdź do katalogu

Ze względu na prostą konstrukcję i łatwy montaż odznaczają się niska cena . Bez problemu  każdy majsterkowicz amator poradzi sobie z samodzielnym montażem. Otwierają się do góry, ich dolna część wysuwa się nieznacznie na zewnątrz garażu. Dlatego nie nadają się do garaży wychodzących na ulicę lub z bardzo krótkimi podjazdami. Konstrukcję nośną takich bram stanowią profile stalowe, przymocowane   do ścian garażu. Profile boczne mogą być  prowadnicami, po których przesuwa się mechanizm unoszący bramę jednak najczęściej  sa wyposażona w prowadnice podsufitowe.

Przeciętnie bramy uchylne mają szerokość do 4 m. Bramy uchylne nie  wymagają miejsca ponad otworem oraz z każdej jego strony jeśli są montowane w otworze. Jednak zaleca się posiadanie około 50 mm nadproża „N” .

Możliwe wersje ocieplone, nieocieplone, z przeszkleniami , z dodatkowymi drzwiami w skrzydle.
Możliwe różne wersje przetłoczeń blachy – wg. Oferty producenta.
Możliwa obsługa  ręczna lub za pomocą napędu elektrycznego.
Możliwy sposób montażu : w otworze oraz za otworem.

test niemiecki

Dwuskrzydłowe Przejdź do katalogu

Zwana również rozwierną to najstarszy rodzaj bram użytkowany w wszelkich gospodarstwach jak i obiektach przemysłowych. Sprawdzi się tam gdzie mamy do czynienia z dostatecznie długim podjazdem, zapewniającym możliwość pozostawienia auta na podjeździe przy jednoczesnym otwarciu skrzydła Bramy . Prosta konstrukcja oraz łatwy montaż. Przeciętną szerokość bram to ok. 3m i wysokość do ok. 3 m ale oczywiście możliwe jest wykonanie zamówień przekraczających podane rozmiary. Bramy rozwierane nie wymagają odpowiedniej ilości miejsca ponad otworem oraz z każdej jego strony jeśli montowane są w otworze lub przed nim.

Możliwe wersje ocieplone, nieocieplone, z przeszkleniami.
W przypadku znacznych szerokości możliwe wykonanie z dodatkowymi drzwiami w skrzydle zazwyczaj o szerokości około 1000 mm
Możliwy sposób montażu : w otworze oraz przed otworem
Możliwe różne wersje przetłoczeń blachy – wg. Oferty producenta
Możliwa obsługa ręczna lub za pomocą specjalnego napędu elektrycznego.

Podwieszane , inne Przejdź do katalogu

To bardzo proste rozwiązanie stosowane może być do  hal, obiektów o ograniczonych możliwościach dokonywania zabudowy. Mocowanie bram – szyn  stanowiących prowadnice odbywać się może do sufitu lub ściany.  Brama może składać się z jednego lub dwóch skrzydeł. Możliwe uzyskanie znacznych szerokości bramy.

Możliwe wersje ocieplone, nieocieplone, z przeszkleniami.
Możliwy sposób montażu : przed oraz za   lub  nad otworem.
Możliwa obsługa ręczna.
Możliwe różne wersje przetłoczeń blachy – wg. Oferty producenta.